Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOCKBORD, 1900-tal, bemålat, höjd 76, 285x95 cm

Bruksslitage, Obs ej tidigt 1900-tal, senare bemålat

228084

2014-02-07