Lodbössa

Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODBÖSSA, 1800-tal, flintsnapplås, oktagonal räfflad pipa, helstock med kolvlåda, inbränt årtal 1892, längd ca 109 cm

Renoverad, kompletterad, skador

228100

2014-02-07