Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROUAULT, Georges (Frankrike 1871-1958): Kung Ubu, etsning, signerad i trycket, 26x16 cm
Något bucklig
228103
2014-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här