Georges Roualt etsning

Georges Roualt etsning
Georges Roualt etsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROUAULT, Georges (Frankrike 1871-1958): Kung Ubu, etsning, signerad i trycket, 26x16 cm

Något bucklig

228103

2014-02-07