Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): kopia efter Weber: "Bogserångare på grund vid vågbrytare", signerad Th Lindh, olja på duk, ca 66x49 cm

228106

2014-02-07