Carl Ryd oljemålning
2014-02-07
228122
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYD, Carl (1883-1958): Landskap, signerad och daterad C Ryd 37, olja på pannå, 27x37 cm