Halskedja 1800-tal

Halskedja 1800-tal
Halskedja 1800-tal
Halskedja 1800-tal
Halskedja 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALSKEDJA, 18 k guld, ärtlänk, 1800-tal, otydligt stämplad PGS, längd 57,5 cm, vikt ca 5,8 g

228127

2014-02-08