Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALSKEDJA, 18 k guld, ärtlänk, 1800-tal, otydligt stämplad PGS, längd 57,5 cm, vikt ca 5,8 g
228127
2014-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här