Fingerborg 1800-tal
2014-02-08
228135
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FINGERBORG, 18 k guld, otydliga stämplar IGK, 1863, infattad ametist, graverad dekor av blomsterslingor, vikt ca 2,3 g
Smärre stötmärke