Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, Leja-stil, romerska siffror i emalj, urtavla i alabaster, dekor av inläggningar, höjd 71 cm

Skador, sprickor

228167

2014-02-07