Bengt Lindström färglitografi
2014-02-12
228206
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 73x52 cm