Affischer Niki de Saint-Phalle

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

AFFISCHER 2 st., Niki de Saint Phalle - Un Rêve plus long que la nuit, färgserigrafi, 65x42 cm. Artists make toys - 1975, signerad av Hannah Wilkie, offset, 45x66 cm, oramade

Hanteringsveck, slitage, reva

228208

2014-02-07