Affischer Niki de Saint-Phalle
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
AFFISCHER 2 st., Niki de Saint Phalle - Un Rêve plus long que la nuit, färgserigrafi, 65x42 cm. Artists make toys - 1975, signerad av Hannah Wilkie, offset, 45x66 cm, oramade
Hanteringsveck, slitage, reva
228208
2014-02-07