Leroy Neiman färgserigrafi

Leroy Neiman färgserigrafi
Leroy Neiman färgserigrafi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NEIMAN, Leroy (USA född 1921): Björn Borg, färgserigrafi, signerad Leroy Neiman, numrerad 1/300, 60x44 cm

228221

2014-02-12