Andy Warhol färglitografi

Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

1 200 SEK

WARHOL, Andy (1928-1987), efter: "Querelle", filmaffisch, färglitografi, 97x67 cm

Glasskador

228241

2014-02-12