Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEDBERG, Kalle (1894-1959): Fjällandskap, signerad, olja på pannå, 38x46 cm

228251

2014-02-08