Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, Mauthe, Tyskland, 1900-talets andra hälft, delvis kromad metall, elektrifierad, 220 volt, diameter 40 cm
Bruiksslitage
228258
2014-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här