Roland Svensson och Masolle grafiska blad
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S. 47/60, färglitografi, 9x24 cm, samt MASOLLE, Helmer (1884-1969): Full fart på aktersnurran, signerad Masolle, etsning, 13x10 cm
Kraftigt gulnade
228263
2014-02-08