Roland Svensson och Masolle grafiska blad

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S. 47/60, färglitografi, 9x24 cm, samt MASOLLE, Helmer (1884-1969): Full fart på aktersnurran, signerad Masolle, etsning, 13x10 cm

Kuntoraportti

Kraftigt gulnade

228263

Päivämäärä:

2014-02-08