Fulvio Pentassuglia oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PENTASSUGLIA, Fulvio (född 1927): Skånska cementgjuteriet, signerad Fulvio P, även signerad a tergo, olja på duk, ca 68x98 cm
Kuntoraportti
228273
Päivämäärä:
2014-02-08