Fulvio Pentassuglia oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PENTASSUGLIA, Fulvio (född 1927): Skånska cementgjuteriet, signerad Fulvio P, även signerad a tergo, olja på duk, ca 68x98 cm

Kuntoraportti

228273

Päivämäärä:

2014-02-08