Pall i palisander klädd i Josef Franks tyg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, palisander, troligen Danmark, 1960-tal, klädd i Josef Franks tyg "Teheran", höjd 34, 58x37 cm

Slitage

228274

2014-02-08