Skåp
Vollendet
2014-02-08
228298
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, gråmålat, kannelerade skåpsdörrar, bronserade rosetter, mässingsbeslag, höjd 173, 109x43 cm, nycklar och hyllbärare finns
Slitage, skador