Soffbord engelsk stil
2014-02-08
228299
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 57, 120x85 cm
Bruksslitage