Gräddkanna sockerskål moccakopp silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, MOCCAKOPP, silver, Österrike, 1900-talets början, kopp och sockerskål märkta L&C, kannans höjd 10,5 cm

Kannans handtag saknar två delar, smärre bucklor

228303

2014-02-08