Silverdosor

Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSOR, 12 st, FAT, silver, 1900-tal, en med filigran, en med sten, mm, total vikt (inl.spegel i en dosa) ca 200 g

En pärlemordosa med skador

228304

2014-02-08