Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1900-tal, skulpterad sarg med mässingsrosetter, fothylsor i mässing, 2 ofanerade iläggsskivor, höjd 75, diameter 116 cm total längd 206 cm

228310

2014-02-08