Harald Wiberg oljemålning

Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Rådjur i vinterlandskap, signerad och daterad Harald Wiberg 1944, olja på duk, 33x65 cm

228322

2014-02-10