Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALADÀR, Padly (Ungern, 1881-1949): Skördearbetare, signerad Padly Aladar, olja på duk, 29x39 cm
Zustandsbeschreibung
228326
2014-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner