Klädskåp 1930/40-tal

Klädskåp 1930/40-tal
Klädskåp 1930/40-tal
Klädskåp 1930/40-tal
Klädskåp 1930/40-tal
Klädskåp 1930/40-tal
Klädskåp 1930/40-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1 par, 1930/40-tal, tvärställda, bemålade, höjd 185, 49x40 cm

Ytskador, senare bemålade

228328

2014-02-08