Gustaf Cederström oljemålning

Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CEDERSTRÖM, Gustaf (1845-1933): Sittande flicka på stranden, signerad och daterad G. Cederström -92, olja på duk, 72x46 cm

228334

2014-02-10