Harald Wiberg oljemålning

Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning
Harald Wiberg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Skogshare, signerad och daterad 1939, olja på pannå, ca 33x40 cm

228339

2014-02-08