Serietidningar

Serietidningar
Serietidningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERIETIDNINGAR, 15 st., 1950-tal, bestående av: Fantomen nr 6,12,25-1951, nr 19/1953, nr 11/1954 , nr 8/1956. Tarzan nr 6, 19/1954, Läderlappen nr8/1951, Tom Mix nr 4/1956, Stålmannen nr10/1952, nr 14/1956. Min Melodi nr 16, 21/1956, Walt Disney´s serier nr 8/1956

Diverse skador

228352

2014-02-08