Nordenskiöld oljemålning
Vollendet
2014-02-09
228366
| Höchstes Gebot | 9 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
NORDENSKIÖLD, M (1900-tal): "Sommar", signerad och daterad M Nordenskiöld -96, olja på duk, 88x115 cm