Nordenskiöld oljemålning

Nordenskiöld oljemålning
Nordenskiöld oljemålning
Nordenskiöld oljemålning
Nordenskiöld oljemålning
Nordenskiöld oljemålning
Nordenskiöld oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDENSKIÖLD, M (1900-tal): "Sommar", signerad och daterad M Nordenskiöld -96, olja på duk, 88x115 cm

228366

2014-02-09