F J Romberg oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ROMBERG, F J (1800-tal): Man med pojke vid bäck i skogen, olja på duk, ca 79x53 cm
Kuntoraportti
Duklagning, ramskador
228387
Päivämäärä:
2014-02-09