F J Romberg oljemålning

F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning
F J Romberg oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

ROMBERG, F J (1800-tal): Man med pojke vid bäck i skogen, olja på duk, ca 79x53 cm

Kuntoraportti

Duklagning, ramskador

228387

Päivämäärä:

2014-02-09