Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AMELIN, Albin (1902-75): Landskap med tågräls, signerad Amelin, olja på duk, 106x111cm
Märke efter spännramen nedertill
228395
2014-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här