Edvard Rosenberg oljemålning
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ROSENBERG, Edvard (1858-1934): "Brottstycke till en dekoration duk å 6 meter öfver Slottet", signerad och daterad Edv. Rosenberg 1892, olja på duk, 198x141 cm
Dukskador, krackeleringar
228414
2014-02-09