Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): "Brottstycke till en dekoration duk å 6 meter öfver Slottet", signerad och daterad Edv. Rosenberg 1892, olja på duk, 198x141 cm

Dukskador, krackeleringar

228414

2014-02-09