Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, med låda, 1800-talets andra hälft, bemålat, låda i sargen, höjd 71, 86x64 cm
Låda och skiva med skador, benställning med slitage
228437
2014-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här