Bord 1800-talets andra hälft

Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, med låda, 1800-talets andra hälft, bemålat, låda i sargen, höjd 71, 86x64 cm

Låda och skiva med skador, benställning med slitage

228437

2014-02-09