Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (2) Stadsmotiv med figurer, monogramsignerade och daterade PN -58, linoleumsnitt, vardera ca 17,5x24 cm
Gulnade
228451
2014-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här