Palle Nielsen linoleumsnitt

Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (2) Stadsmotiv med figurer, monogramsignerade och daterade PN -58, linoleumsnitt, vardera ca 17,5x24 cm

Kuntoraportti

Gulnade

228451

Päivämäärä:

2014-02-09