Palle Nielsen linoleumsnitt
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (2) Stadsmotiv med figurer, monogramsignerade och daterade PN -58, linoleumsnitt, vardera ca 17,5x24 cm
Kuntoraportti
Gulnade
228451
Päivämäärä:
2014-02-09