Charles Sjöholm olja
2014-02-08
228462
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SJÖHOLM, Charles (född 1933): T-Banan, Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 21x26 cm