Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SJÖHOLM, Charles (född 1933): T-Banan, Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 21x26 cm
Zustandsbeschreibung
228462
2014-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner