Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDBERG, Harald (1904-1976): Socitetsbron, Norrtälje, signerad Harald Lindberg, provtryck, färglitografi, 31x43 cm
Gulnader, fläckar
228468
2014-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här