Harald Lindberg litografi

Harald Lindberg litografi
Harald Lindberg litografi
Harald Lindberg litografi
Harald Lindberg litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDBERG, Harald (1904-1976): Socitetsbron, Norrtälje, signerad Harald Lindberg, provtryck, färglitografi, 31x43 cm

Gulnader, fläckar

228468

2014-02-09