R H Hall oljemålning

R H Hall oljemålning
R H Hall oljemålning
R H Hall oljemålning
R H Hall oljemålning
R H Hall oljemålning
R H Hall oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALL, RH (verksam 1875-1902): Skotskt landskap, signerad, olja på duk, 40x60 cm

Krackelerad

228477

2014-02-09