Trähäst 1900-talets början

Trähäst 1900-talets början
Trähäst 1900-talets början
Trähäst 1900-talets början
Trähäst 1900-talets början
Trähäst 1900-talets början
Trähäst 1900-talets början

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄST, 1900-talets början, målat trä, platta med hjul saknas, total höjd 57 cm

Smärre skador och lagningar, man och öra saknas

228481

2014-02-09