Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Urnor, signerad och daterad -87, numrerad 76/140 färglitografi, 36x48 cm

228487

2014-02-09