Ulf Wahlberg litografi

Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WAHLBERG, Ulf (1938-2014): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, 36/310, färglitografi, 50x69 cm

228488

2014-02-09