Bålskål jugend

Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend
Bålskål jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÅLSKÅL, nysilver och glas, jugend, GAB, 1900-talets början, glasinsats med slipad dekor, höjd 37 cm

Slitage

228489

2014-02-09