Stol 1800-tal

Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSTOL, 1800-tal, allmoge, monterad med plugg av trä, bemålad, höjd ca 62, sitthöjd ca 32 cm

Slitage, smärre färgavskav, något renoverad med enstaka spikar

228501

2014-02-09