Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
BARNSTOL, 1800-tal, allmoge, monterad med plugg av trä, bemålad, höjd ca 62, sitthöjd ca 32 cm
Slitage, smärre färgavskav, något renoverad med enstaka spikar
228501
2014-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här