Kristina Jansson oljemålning

Kristina Jansson oljemålning
Kristina Jansson oljemålning
Kristina Jansson oljemålning
Kristina Jansson oljemålning
Kristina Jansson oljemålning
Kristina Jansson oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JANSSON, Kristina (född 1946): Duvor i fönster, signerad och daterad Kristina Jansson -86, olja på duk, 45x55 cm

228511

2014-02-10