Figur

Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur
Figur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGUR, sydamerikansk, lergods, höjd 19
PROVENIENS: Bankir som reste mot Sydamerika under 1960/70-tal, del av samling

Nagg

228513

2014-03-15