Kaj Axel Molter oljemålning

Kaj Axel Molter oljemålning
Kaj Axel Molter oljemålning
Kaj Axel Molter oljemålning
Kaj Axel Molter oljemålning
Kaj Axel Molter oljemålning
Kaj Axel Molter oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

MOLTER, Kaj Axel (född 1903): Stadsmotiv, signerad och daterad K Molter 1955, olja på duk uppfodrad på pannå, 36x27 cm

228523

2014-02-10