Urna med lock Kina
2014-02-10
228524
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
URNA med lock, cloisonné, Kina, 1800-tal, motiv av figurscen, höjd 43 cm
sLITAGE